Zespół

lek. stom. Zyta Grygutis - Mroczkowska

Lek. Stom. Zyta Grygutis – Mroczkowska. Właściciel Centrum Stomatologii „Twój Dentysta”. Dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 2004 roku na Uniwersytecie Wileńskim. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, stomatologii estetycznej.

LEK. STOM. PAULA GORLO
Paula Gorlo

Lek. stom. Paula Gorlo specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji z wykorzystaniem mikroskopu stomatologicznego.

Lek. Stom.
Damian Dobecki
Dentysta stomatolog gabinet nowe miasto Białystok

Lekarz stomatolog Damian Dobecki. Zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz dziecięcą. Doktor Damian aktywnie rozwija swoje zainteresowania w obszarze ortodoncji, w szczególności zaś w nowoczesnej ortodoncji nakładowej, m.in. systemem Pro Smile. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach z tego zakresu.

lek.stom. spec. ortodoncji marta kotowicz - kraszewska

Lek.dent Marta Kotowicz – Kraszewska – specjalistka ortodoncji. Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych. Jest w trakcie nauki na prestiżowych studiach podyplomowych Master of Science in Orthodontics DTMD Luxemburg. 

LEK. STOM. SPEC. CHIRURGII STOMATOloGICZNEJ PIOTR GRYGORCZUK
Piotr Grygorczuk

Lek. stom. Piotr Grygorczuk specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, w szczególności zaś w ekstrakcjach zębów stałych oraz mlecznych. Uczestnik wielu kursów, sympozjów i szkoleń.

MAGDALENA JANOWSKA - HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA
Magda Janowska

Higienistka stomatologiczna z pasją do swojego zawodu. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, licencjonowana higienistka stomatologiczna i mgr Zdrowia Publicznego. Oprócz pracy klinicznej, jest trenerem rozwoju praktyk stomatologicznych propagującym nowe standardy pracy higienistki, a także prowadzi działalność edukacyjną prowadząc autorskie szkolenia dla lekarzy, higienistek i asystentek.

magdalena bielawska - asystentka stomatologiczna
Dentysta stomatolog gabinet nowe miasto Białystok

Asystentka stomatologiczna i recepcjonistka.

magdalena białous - asystentka stomatologiczna
Dentysta stomatolog gabinet nowe miasto Białystok

Asystentka stomatologiczna i recepcjonistka.

fbq('track', 'ViewContent');