Zespół

lek. stom. Zyta Grygutis - Mroczkowska

Lek. stom. Zyta Grygutis – Mroczkowska. Właściciel Centrum Stomatologii „Twój Dentysta”. Dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 2004 roku na Uniwersytecie Wileńskim. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, stomatologii estetycznej.

LEK. STOM. PAULA GORLO
Paula Gorlo

Lek. stom. Paula Gorlo specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji z wykorzystaniem mikroskopu stomatologicznego.

Lek. Stom.
Damian Dobecki
Dentysta stomatolog gabinet nowe miasto Białystok

Lek. stom. Damian Dobecki. Zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz dziecięcą. Doktor Damian aktywnie rozwija swoje zainteresowania w obszarze ortodoncji, w szczególności zaś w nowoczesnej ortodoncji nakładowej, m.in. systemem Pro Smile. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach z tego zakresu.

lek.stom. Aleksandra matwiejczuk
LEK. STOM. SPEC. CHIRURGII STOMATOloGICZNEJ PIOTR GRYGORCZUK
Piotr Grygorczuk

Lek. stom. Piotr Grygorczuk specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, w szczególności zaś w ekstrakcjach zębów stałych oraz mlecznych. Uczestnik wielu kursów, sympozjów i szkoleń.

Lek. Stom. Bartosz Jechanowski
lekarz stomatolog dentysta Bartosz Jachanowski

Lek. stom. Bartosz Jechanowski ceni sobie komfort i zadowolenie pacjentów, dlatego zabiegi stara się wykonywać bezboleśnie, z dużym spokojem i precyzją. W pracy w pacjentem stawia na odpowiednią komunikację i wytłumaczenie wykonywanych procedur, co pomaga w realizacji założonego planu leczenia. Prywatnie pasjonat sportu, wielki fan Formuły 1 oraz kawy.

magdalena bielawska - asystentka stomatologiczna
Dentysta stomatolog gabinet nowe miasto Białystok

Asystentka stomatologiczna i recepcjonistka.

magdalena białous - asystentka stomatologiczna
Dentysta stomatolog gabinet nowe miasto Białystok

Asystentka stomatologiczna i recepcjonistka.

fbq('track', 'ViewContent');